Курси Основи конструювання авіатехніки. Набір Весна-2023

ОГОЛОШЕНО НАБІР

Розпочинається черговий набір слухачів на вечірні курси підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки" на базі Центру дуальної освіти Прогрестех-Україна і КПІ ім. Ігоря Сікорського. Останній день подання заявки – 27 березня 2023 року.

Навчання є БЕЗОПЛАТНИМ.

До участі запрошуємо студентів останнього курсу бакалаврату, студентів магістратури та всіх зацікавлених випускників технічних закладів вищої освіти.

Програмою курсів передбачено ознайомлення слухачів із конструкцією повітряного судна, основами аеродинаміки й бортовими системами, а також вивчення сучасних програмних продуктів для тривимірного моделювання (CAD).

Студіювання здійснюватиметься на базі Learning Management System (LMS) – системи управління дистанційною підготовкою. LMS забезпечує ефективну організацію занять, регулярну комунікацію з лекторами та постійний доступ слухачів до матеріалів курсу, зосереджених на єдиній онлайн-платформі. Навчальна програма базується на стандартах сучасного інжинірингу й забезпечує випускникам курсів помітну перевагу в конкуренції на ринку праці у сфері інтелектуальних послуг.

Щоб доєднатися до навчальної групи, необхідно:

● до 27.03.2023 р. подати заявку на участь у програмі на сторінці корпоративного сайту Прогрестех-Україна "Курси Основи конструювання авіаційної техніки, КПІ, Київ".
● 29.03.2023 р. пройти конкурсний добір (тестування*).

Заняття розпочнуться 3 квітня цього року і триватимуть 2 місяці. Вони відбуватимуться в дистанційному режимі після 16:00 чотири/п’ять разів на тиждень.

Випускникам курсів, які успішно завершать навчання, буде запропоновано пройти співбесіду на вакантну інженерну посаду в Прогрестех-Україна.

* Тест міститиме запитання з основ механіки, матеріалознавства, технології машинобудування, інженерної графіки й англійської мови.