Набір "Осінь-2021" на курси Основи конструювання авіатехніки

ПРИЙМАЄМО ЗАЯВКИ

До 26 вересня 2021 року включно триває осінній набір слухачів на київські вечірні курси інженерної підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки".

Участь в освітньому проекті можуть узяти студенти магістратури або останнього курсу бакалаврату, а також випускники технічних вишів. Набір до навчальної групи здійснюється на конкурсних засадах за результатами вступного тестування з основ механіки (опору матеріалів), технології машинобудування, інженерної графіки й англійської мови.

Програма курсів передбачає ознайомлення з конструкцією літака, основами аеродинаміки, методами оцінки міцності елементів авіаційних конструкцій і технологією виробництва авіатехніки. Слухачі також отримають практичні навички з тривимірного моделювання в системі автоматизованого проектування та інженерного аналізу CATIA.

Програма "Основи конструювання авіаційної техніки" базується на стандартах сучасного інжинірингу та забезпечує випускникам курсів помітну перевагу в конкуренції на ринку праці у сфері інтелектуальних послуг.

Навчання є БЕЗОПЛАТНИМ.

ВАЖЛИВО: ми поновлюємо студіювання в офлайн-форматі на базі Спільного навчального центру КПІ ім. Ігоря Сікорського і Прогрестех-Україна (корпус №1 КПІ). Аудиторні заняття провадитимуться 4 рази на тиждень у вечірній час.

Утім, у разі посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19, формат навчання буде доповнено або змінено на дистанційний.

Для подання заявки на участь у наборі "Осінь-2021" просимо відвідати сторінку "Курси Основи конструювання авіаційної техніки, КПІ, Київ" корпоративного сайту Прогрестех-Україна або скористатися посиланням на відповідну реєстраційну форму.

НАГАДАЄМО: останнім днем реєстрації та подання заявки на навчання є 26 вересня поточного року.

Вступне тестування претендентів намічено на 27 вересня, а початок занять – на 4 жовтня 2021 року.

Загальна тривалість підготовки майбутніх інженерів до працевлаштування складе 2 місяці.

Додаткову інформацію щодо розкладу занять буде розміщено на сторінці курсів у соціальній мережі Facebook.