Осінній набір на курси Основи конструювання авіатехніки

ПРИЙМАЄМО ЗАЯВКИ

Оголошено осінній набір слухачів на традиційні вечірні інженерні курси "Основи конструювання авіаційної техніки" на базі Центру дуальної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського та Прогрестех-Україна (раніше - Спільний навчальний центр КПІ і Прогрестех-Україна).

Термін реєстрації учасників збігає 9 жовтня 2022 року.

Освітній проєкт призначено для фахової підготовки до працевлаштування студентів останнього курсу бакалаврату або магістратури та випускників технічних вишів, зацікавлених в інженерній роботі у високотехнологічних галузях економіки.

Навчання є БЕЗОПЛАТНИМ.

Набір здійснюється на конкурсних засадах за результатами вступного тестування з основ механіки, матеріалознавства, технології машинобудування, інженерної графіки й англійської мови. Тестування претендентів намічено на 11 жовтня 2022 року.

Цього року навчальну програму й алгоритми адміністрування курсів суттєво модернізовано. Відтепер студіювання здійснюється з використанням системи управління дистанційною підготовкою LMS (Learning Management System), лекції та практикуми доповнено семінарськими заняттями.

Розширено тематику навчання, котра охопить:

  • конструкцію цивільного повітряного судна;
  • огляд систем літака із фокусуванням на об'ємно-просторовому компонуванні елементів електросистеми;
  • основи аеродинаміки;
  • технологію виробництва авіатехніки;
  • тривимірне моделювання в системі автоматизованого проектування й інженерного аналізу CATIA.

Щоб доєднатися до навчальної групи необхідно:

Навчання розпочнеться 17 жовтня цього року і триватиме 2 місяці. Заняття в дистанційному форматі провадитимуться після 16:00 чотири рази на тиждень.

Програма "Основи конструювання авіаційної техніки" базується на стандартах сучасного інжинірингу та забезпечує випускникам курсів помітну перевагу в конкуренції на ринку праці у сфері інтелектуальних послуг.