Освітня програма дуальної підготовки магістрів для Прогрестех-Україна

ПРИЙМАЄМО ЗАЯВКИ

До уваги бакалаврів технічних ЗВО України!

Ми відкрили реєстрацію для участі в спільній із КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній програмі з дуальної підготовки магістрів для Прогрестех-Україна. Цього року – приймаємо заявки на дуальне навчання за двома освітньо-професійними програмами на вибір: "Динаміка й міцність машин" або "Технології машинобудування".

За умовами дуальної освітньої програми, майбутні магістри матимуть змогу поєднати навчання в КПІ з роботою в Прогрестех-Україна на посаді інженера з міцності або інженера-технолога.

Хто може взяти участь у спільній дуальній магістерській програмі КПІ та Прогрестех-Україна

 • випускник будь-якого технічного вишу України з дипломом бакалавра;
 • той, хто зараз закінчує бакалаврат і матиме диплом до середини серпня поточного року.

Як доєднатися до програми дуальної підготовки магістрів і почати роботу в компанії

 • подати заявку на участь у програмі на корпоративному сайті Прогрестех-Україна,* для чого – перейти на сторінку "Магістратура на основі дуального навчання, КПІ, Київ" нашого вебсайту, переглянути додаткову інформацію, натиснути відповідну кнопку, заповнити реєстраційну форму й підтвердити заявку;
 • виконати вимоги для зарахування до магістратури на навчання за освітньо-професійними програмами "Динаміка й міцність машин" або "Технології машинобудування" в КПІ ім. Ігоря Сікорського; **
 • успішно пройти тестування й співбесіду в Прогрестех-Україна для зарахування на посаду інженера з міцності або інженера-технолога; *
 • узяти рекомендацію Прогрестех-Україна для участі в магістерській програмі;
 • розпочати роботу на посаді інженера Прогрестех-Україна.

Навчання в університеті у поєднанні з інженерною роботою в Прогрестех-Україна дає майбутнім магістрам нагоду

 • розпочати інженерну кар'єру в провідному конструкторському центрі України з можливістю її продовження в інших компаніях міжнародного холдингу Progresstechgroup у країнах Європи й Північної Америки;
 • здобути міжнародну інженерну категорію;
 • набути професійного досвіду, працюючи в проєктах компанії Boeing;
 • одночасно мати як стипендію (у разі призначення), так і заробітну плату інженера Прогрестех-Україна;
 • одержувати повну компенсацію оплати за проживання в гуртожитку КПІ або часткову компенсацію в разі оренди іншого житла, а також дістати інші преференції, доступні інженерам компанії.

Нагадаємо, що цьогорічний набір до магістратури дуальної форми навчання стане шостим від старту нашого проєкту 2017 року. Спільна з КПІ магістерська програма "Динаміка й міцність машин" має європейський сертифікат акредитації інженерної освіти. Тож кваліфікація її випускників визнається в усіх країнах ЄС і за межами Євросоюзу.

* Про графік проведення в компанії Прогрестех-Україна тестування й співбесід зі вступниками, а також про термін завершення реєстрації для участі в освітній програмі – ми поінформуємо додатково.

** В умовах введення в Україні воєнного стану та через мінливість ситуації в операційних зонах протистояння збройній агресії РФ, цілком можливі зміни в організації цьогорічної вступної кампанії. Тому радимо Вам регулярно (!!) відстежувати оновлення інформації про порядок вступу до магістратури на вебсайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського. Зокрема, пантруйте публікацію "Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2022 року" (очікується 31.05.2022). Слідкуйте за розміщенням нових нормативних документів, за роз'ясненнями особливостей поточної вступної кампанії, оперативно реагуйте на корекцію строків основних її етапів.