Участь у заходах Ярмарку вакансій "beAhead. Осінь 2020" на базі КПІ

ДОЛУЧАЙТЕСЬ

Компанія Прогрестех-Україна в листопаді цього року візьме участь у заходах зі сприяння працевлаштуванню молоді, що відбудуться на базі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Зокрема, на 16-20 листопада намічено Ярмарок вакансій beAhead. Це – щорічний захід Київської політехніки, що став ефективним майданчиком для комунікації студентів і випускників вишів із представниками компаній – працедавців. Через поточні протиепідемічні обмеження "beAhead. Осінь 2020" уперше буде проведено в онлайн-форматі. Дистанційна участь у заході доступна на вебресурсі https://careerfair.kpi.ua/.

У всі дні роботи ярмарку гості beAhead матимуть нагоду взяти участь в експрес-інтерв’ю, які Прогрестех-Україна зазвичай проводить для кандидатів на відкриті вакансії (графік та алгоритм участі в інтерв’ю див. за посиланням https://careerfair.kpi.ua/#express_intervyu). Тож потенційні претенденти на вакантні інженерні позиції зможуть ознайомитися з вимогами компанії, об’єктивно оцінити власний потенціал і перспективи працевлаштування, дістати корисні поради від фахових менторів Прогрестех-Україна. У ролі інтерв’юерів виступатимуть досвідчені фахівці з питань набору та підвищення кваліфікації інженерного персоналу – керівник HR напряму, заступник директора Прогрестех-Україна Максим Гладський, та інженер-конструктор, корпоративний тренер із САПР CATIA Олександр Джуринський.

Компанія також підготувала для учасників ярмарку вікторину "Що ви знаєте про літаки?", котра стартує 18 листопада о 15:00 (див. https://careerfair.kpi.ua/#interactive). На переможців інтелектуального змагання чекатимуть сувеніри від Прогрестех-Україна.

За підсумками Ярмарку вакансій 25 листопада 2020 р. на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться Круглий стіл "Працевлаштування молодих спеціалістів: виклики сучасності". Максим Гладський, спікер від Прогрестех-Україна, розповість, зокрема, про організацію адаптаційного періоду для нових працівників.

Слухачі дізнаються, в який спосіб компанія зробила комфортним вельми складний для молодих спеціалістів адаптаційний етап. Представник Прогрестех-Україна пояснить, як у порівняно короткий термін допомогти інженерові-початківцю стати повноцінним членом високопрофесійної інженерної команди, а досвідченому фахівцеві – знайти нішу для застосування раніше опанованих компетенцій.

Спікер від компанії поінформує про особливості інженерної роботи в Прогрестех-Україна, про програми професійного зростання і соціального захисту працівників. Максим Гладський також репрезентує слухачам комплекс соціально-освітніх і навчальних проєктів компанії з підтримки талановитої молоді та розвитку інженерної освіти в Україні.