Вечірні курси в Києві з підготовки до працевлаштування

ПРИЙМАЄМО ЗАЯВКИ

2 вересня цього року Спільний навчальний центр Прогрестех-Україна і КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочав набір "Осінь 2019" на вечірні курси "Основи конструювання авіаційної техніки". Проект спрямовано на підготовку слухачів до працевлаштування в провідних інженерних компаніях авіаіндустрії та інших високотехнологічних галузей промисловості. Навчання є безоплатним.

Кінцева дата подачі заявок 20 вересня поточного року.

Заповнити реєстраційну форму й подати заявку на навчання можна на сторінці Курси "Основи конструювання авіаційної техніки", КПІ, Київ корпоративного сайту компанії.

Київські циклічні вечірні курси з підготовки майбутніх інженерів до працевлаштування — спільна програма дуальної освіти Прогрестех-Україна й Київської політехніки, започаткована 2014 року. Набір на навчання здійснюється двічі на рік — навесні й восени.

Одна з новел цьогорічних осінніх курсів полягає в розширенні кола претендентів на участь у проекті. Так, досі слухачами курсів могли стати студенти магістратури й випускники будь-якого технічного університету України. Восени поточного року до них уперше мають змогу долучитися студенти останнього курсу бакалаврату технічних вишів.

Окрім того модернізовано й осучаснено навчальну програму курсів. Зокрема, конструкторську підготовку слухачів восени буде доповнено ознайомленням з бортовими системами та елементами інтер’єру салону літака. Збільшено час на вивчення та практичне застосування  сучасних систем автоматизованого проектування й інженерного аналізу. До навчальної програми київських курсів також уперше додано модуль технологічної підготовки, що містить теми "авіаційне матеріалознавство" та "технологічність авіаційних конструкцій".

23 вересня 2019 р. відбудеться вступне тестування претендентів з основ механіки, технології машинобудування, інженерної графіки та англійської мови. За його результатами буде здійснено відбір слухачів.

Навчання розпочнеться 30 вересня цього року і триватиме 2 місяці. Заняття проходитимуть 4 рази на тиждень у вечірній час (від 16:00) у класах Спільного навчального центру КПІ і Прогрестех-Україна (м. Київ).

За результатами навчання випускники курсів отримають відповідні сертифікати. Успішне складення випускником підсумкового тестування стане підставою для запрошення обійняти інженерну посаду в Прогрестех-Україна.

За даними HR підрозділу компанії, пропозицію долучитися до інженерної команди Прогрестех-Україна отримує, як правило, кожен другий випускник київських курсів.