Всеукраїнський фестиваль Future of Ukraine 2020

ПРИЙМАЄМО ЗАЯВКИ

Всеукраїнський фестиваль Future of Ukraine 2020

Оголошено реєстрацію учасників Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів Future of Ukraine 2020, що пройде за підтримки Прогрестех-Україна. Його переможці матимуть нагоду відвідати підприємства компанії Boeing у США, на власні очі побачити всі етапи складання літаків та ознайомитися з практикою застосування новітніх авіаційних технологій.

До участі у фестивалі запрошуються студенти будь-яких вишів України, котрі здобувають STEM-освіту (природничі науки, технології, інженерія, математика), мають достатню підготовку з базових дисциплін та здатні розв’язувати нестандартні творчі завдання.

Претендентові на участь у Future of Ukraine треба заповнити онлайн реєстраційну форму.

Кінцевий термін реєстрації — 25 січня 2020 року.

Переможців фестивалю буде визначено за результатами трьох відбіркових турів:

  • На лютий 2020 року намічено дистанційне тестування учасників із математики, інформатики, фізики, електротехніки, механіки й англійської мови.
  • Усі, хто успішно складе тестові іспити, за місяць, у березні, змагатимуться в розв’язанні комплексного інженерного завдання. Цей конкурсний тур відбудеться на базі кількох (на вибір) вишів, що є партнерами фестивалю.
  • Фінал буде проведено в Києві в травні 2020 року. Він триватиме три дні й полягатиме у виконанні індивідуальних і командних завдань. Фіналісти, зокрема, виступатимуть із персональними мотиваційними презентаціями англійською мовою на тему "How my field of knowledge affects the humanity technical progress". Окрім того, учасників завершального туру буде розподілено на команди. Кожній із них належить публічно захистити своє оригінальне інженерне рішення, розроблене відповідно до умов командного змагання.

Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів Future of Ukraine проходить щороку. Мета фестивалю — сприяння розвиткові інженерної освіти, популяризація інженерних професій та підтримка талановитої молоді. 2020 року Future of Ukraine відбудеться втретє.

Фестиваль проводять Благодійний Фонд імені Святого Володимира й Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України за підтримки інженерних компаній Прогрестех-Україна, Тукана Інжиніринг Україна та Боїнг Україна.

Запити на додаткову інформацію щодо умов участі у фестивалі радимо надсилати його організаторам на адресу info@stvf.org.ua.

Про перебіг призової поїздки переможців Future of Ukraine 2019 на авіабудівні підприємства в штаті Вашингтон (США) читайте в новинах на нашому сайті.

Докладніше про фестиваль дізнайтеся на веб-сайті Благодійного Фонду імені Святого Володимира або на сторінці Future of Ukraine у Facebook.