Завершується приймання документів та іспити на вступ до магістратури КПІ

До уваги претендентів на участь у програмі дуальної підготовки магістрів для компанії Прогрестех-Україна!

2 серпня 2019 року збігає термін подання документів для вступу до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського. Кілька днів потому, орієнтовно з 5 до 9 серпня, на здобувачів ступеня магістра чекатиме останній тур вступних випробувань.

Вступ на навчання в КПІ за однією з двох освітніх програм підготовки магістрів ("Динаміка й міцність машин" або "Технології виготовлення літальних апаратів") є неодмінною передумовою участі майбутніх інженерів у спільній програмі дуального навчання КПІ і Прогрестех-Україна. Освітній проект дає змогу студентові поєднати навчання в магістратурі КПІ з роботою в Прогрестех-Україна на посаді інженера з міцності або інженера-технолога.

Станом на 20 липня документи на вступ до магістратури КПІ вже подали майже 30 претендентів на участь у дуальній освітній програмі.

Вступником до магістратури дуальної форми навчання може стати випускник будь-якого технічного вишу України з дипломом бакалавра, який попередньо виконав такі дії:

  • заповнив реєстраційну форму та подав заявку на участь у програмі дуальної підготовки фахівців для Прогрестех-Україна;
  • успішно пройшов тестування і співбесіду в Прогрестех-Україна для зарахування на посаду інженера з міцності або інженера-технолога;
  • отримав рекомендацію Прогрестех-Україна для участі в магістерській програмі.

Далі претендентові належить подати до приймальної комісії КПІ заяву і відповідні документи, скласти вступні випробування та пройти конкурсний відбір (зарахування) на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 131 «Прикладна механіка» за однією з двох спеціалізацій:

  • Динаміка й міцність машин;
  • Технології виготовлення літальних апаратів.

З графіком подання документів і складання фахових іспитів можна ознайомитися на сайті Механіко-машинобудівного інституту НТУУ "КПІ", а з навчальними планами і програмами вступних випробувань —  на сайтах відповідних кафедр: Динаміки й міцності машин та опору матеріалів та Технології машинобудування.

Спільний проект дуальної освіти Прогрестех-Україна й Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" стартував 2017 року. Отже, цього літа ми вже утретє здійснюємо набір до програми підготовки магістрів для компанії.

Поєднання навчання в університеті з роботою в Прогрестех-Україна, передбачене дуальною освітньою програмою, дає майбутнім магістрам нагоду:

  • розпочати інженерну кар'єру в Прогрестех-Україна вже до 1 вересня поточного року;
  • здобути міжнародну інженерну категорію;
  • набути професійного досвіду, працюючи в проектах провідних світових виробників авіатехніки;
  • одночасно отримувати як стипендію (у разі призначення), так і заробітну плату інженера Прогрестех-Україна;
  • мати повну компенсацію оплати за проживання в гуртожитку КПІ або часткову компенсацію в разі оренди іншого житла.