Кар'єра

86 студентів пройшли 2019 року виробничу практику в Прогрестех-Україна
35 вишів підготували фахівців для нашої інженерної команди
350 інтернів стали випускниками навчальних програм компанії
2640+ років становить загальний попередній інженерний досвід працівників

Інвестиції в майбутнє

Прогрестех-Україна вже сьогодні активно інвестує у свою майбутню команду – у професіоналів, які мають сучасні інженерні знання і здатні застосувати їх на практиці.

Наші завдання: популяризація інженерних професій, підтримка талановитої молоді, розвиток інженерної освіти в Україні та посилення її практичної складової.

Наші інструменти:
• комплекс соціально-освітніх проектів і навчальних програм, започаткованих у співпраці з найбільшими технічними ВНЗ України,
• доступ до найкращих світових практик застосування сучасних технічних знань в інженерній роботі,
• залучення лідерів світової авіаіндустрії до підтримки освітніх проектів компанії.

Професіоналам

Участь у проектах флагманів світового авіабудування неможлива без висококваліфікованого інженерного та адміністративного персоналу. Тому в Прогрестех-Україна діє система тренінгів і програм професійного розвитку працівників.

Ми також радо приймемо в компанію вже сформованих, досвідчених інженерів і менеджерів, які виявили бажання приєднатися до нашої команди.

Наші HR-фахівці допоможуть новому працівникові комфортно пройти адаптаційний період і стати повноцінним членом команди, знайти нішу для застосування попереднього досвіду, опанувати нові методи роботи та інтегруватися у високотехнологічні інжинірингові проекти Прогрестех-Україна.

Студентам і випускникам

Прогрестех-Україна пропонує низку програм, що допоможуть студентам і випускникам ВНЗ підготуватися до працевлаштування у провідних інженерних центрах країни.

Це добра можливість для інженерів-початківців не тільки підвищити рівень базових знань, а й отримати навички їх застосування в практичному інжинірингу.

Сподіваємося, багатьом із Вас наші програми допоможуть відкрити двері в компанію Прогрестех-Україна, зробити в ній успішну кар’єру та переконатися на власному досвіді: працюючи в Україні, можна брати участь у найкращих міжнародних проектах зі створення висококонкурентних інноваційних продуктів.

Вакансії

Прогрестех-Україна надає великий спектр інженерних послуг. Це розширює вибір для фахівців інженерних професій, які вирішили розпочати або продовжити кар’єру в компанії.

У цьому розділі наведено відкриті вакантні місця в Прогрестех-Україна. Ми також радимо кандидатам подавати резюме на тимчасово неактивні вакансії, поповнюючи базу нашого кадрового резерву.

HR-менеджери компанії ретельно оцінять професійні якості, попередній досвід кандидата та навички роботи в сучасних CAD/CAM/CAE системах. Для участі в проектах іноземних замовників важлива й така компетенція здобувача, як володіння англійською мовою.

Анонси

ПРИЙМАЄМО ЗАЯВКИ
Київ Осінній набір на курси Основи конструювання авіатехніки

Оголошено осінній набір слухачів на традиційні вечірні інженерні курси "Основи конструювання авіаційної техніки" на базі Центру дуальної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського та Прогрестех-Україна (раніше - Спільний навчальний центр КПІ і Прогрестех-Україна). Термін реєстрації учасників збігає 9 жовтня 2022 року. Тестування претендентів намічено на 11 жовтня. Програму призначено для фахової підготовки до працевлаштування студентів останнього курсу бакалаврату або магістратури та випускників технічних вишів, зацікавлених в інженерній роботі у високотехнологічних галузях економіки. Навчання є БЕЗОПЛАТНИМ.