Прогрестех-Україна візьме участь у запуску масштабного інфраструктурного проекту

Прогрестех-Україна візьме участь у запуску масштабного інфраструктурного проекту

Прогрестех-Україна візьме участь у проектуванні міжнародного пункту пропуску через державний кордон в аеропорту міста Біла Церква, великого промислового центру на півдні Київської області. Відкриття пункту пропуску стане першим кроком до створення на базі аеропорту потужного інфраструктурного комплексу - міжнародного мультимодального транспортного вузла.

Інженерна компанія Прогрестех-Україна та комунальне підприємство "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" (БВАК), оператор аеродрому у Білій Церкві, уклали меморандум про співпрацю. Відповідно до документа, Прогрестех-Україна, зокрема, розробить проектну документацію з облаштування в аеропорту й уведення в експлуатацію міжнародного пункту пропуску через державний кордон.

Відкриття об’єкта очікується восени 2019 року. Здобуття аеропортом права приймати міжнародні авіарейси стимулюватиме суттєве зростання авіаційного трафіку через Білу Церкву. Аеропорт, зокрема, розраховує на збільшення числа рейсів повітряних суден, що прибуватимуть з-за кордону для технічного обслуговування й ремонту в ангарах БВАК. Одночасно буде створено передумови для запуску міжнародних вантажних авіаперевезень до/із Білої Церкви.

Наступними етапами створення міжнародного мультимодального транспортного вузла стануть модернізація елементів аеродрому, будівництво вантажного й пасажирського термінальних комплексів та супутньої авіаційної інфраструктури.

Міжнародна команда незалежних експертів за сприяння Єврокомісії підготувала попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту в цілому та основних етапів його розвитку до 2050 року. Розробники документа позитивно оцінили наявну в Білій Церкві транспортну інфраструктуру й потенціал індустріального парку та визнали доцільним створення на їхній базі сучасного мультимодального вузлового вантажно-логістичного центру.