Проєкти

Інженерна команда Прогрестех-Україна: 15-річний досвід участі в найбільших міжнародних авіабудівних програмах

Прогрестех-Україна було засновано в результаті реорганізації компанії Укр-Прогрестех, котра діяла на українському ринку з 2007 року. Укр-Прогрестех надавала широкий перелік інжинірингових послуг, зокрема, брала участь у низці престижних міжнародних авіаційних проєктів.

У процесі створення Прогрестех-Україна було сформовано новий потужний департамент на базі проєктних команд Укр-Прогрестех, що мали значний досвід роботи в міжнародних авіабудівних програмах у 2008-2013 роки. Уже 2014 року новий інженерний департамент приступився до виконання замовлень компанії Boeing.

Сьогодні Прогрестех-Україна надає інженерні та програмні рішення провідним підприємствам високотехнологічних секторів економіки. Тим часом компанія Boeing стала нашим основним партнером і замовником.

Інженерні послуги на замовлення компанії Boeing
США

Участь у програмах Boeing Commercial Airplanes (737, 747, 757, 767, 777, 787), включно із виведенням на авіаційний ринок нових серій повітряних суден.

Докладніше...
Gulfstream G650
США

Проєктування (включно з роботами в галузі міцності), технологічна підтримка виробництва елементів конструкції крила, у тому числі на об'єктах замовника.

Докладніше...
Airbus 350 XWB (900/1000)
США
Франція
Велика Британія

Проєктування (включно з роботами в галузі міцності), технологічна підтримка виробництва елементів конструкції планера літака, у тому числі на підприємствах замовника.

Докладніше...
Bombardier C-Series
США
Канада

Комплекс конструкторських робіт і розрахунків на міцність, підтримка виробництва елементів пілона – несучої конструкції для кріплення гондоли двигуна до крила.

Докладніше...
Gulfstream G250/280
США

Комплекс робіт у галузі міцності (елементи конструкції крила), у тому числі на потужностях розробника й виробника крила для Gulfstream Aerospace.

Докладніше...
Mitsubishi Regional Jet
США
Японія

Проєктування й супровід виробництва (у тому числі на потужностях замовника) елементів пілона – несучої конструкції для кріплення гондоли двигуна до крила

Докладніше...
Cessna Citation Columbus
США

Проєктування (включно з аналізом міцності) елементів конструкції низки компонентів фюзеляжу, зокрема, носової частини, багажної секції, підлоги, навіски двигуна, обкантовки вікон.

Докладніше...