Курси “Основи конструювання авіаційної техніки”, КПІ, Київ

Профіль, зміст, мета

Київські курси "Основи конструювання авіатехніки" — спільна програма дуального навчання Прогрестех-Україна і КПІ ім. Ігоря Сікорського. Призначена для підготовки до інженерної роботи студентів магістратури і старших курсів бакалаврату, а також випускників технічних ЗВО України.

Навчання є безоплатним.

Навчальна програма ознайомлює слухачів із конструкцією літака (включно з елементами конструкції планера, бортовими системами та інтер’єром салону), основами аеродинаміки, методами оцінки міцності елементів авіаційних конструкцій та технологією виробництва авіатехніки. Слухачі також отримують практичні навички використання програмного продукту нового покоління CATIA V6 — комплексної системи автоматизованого проектування та інженерного аналізу, яку застосовують провідні виробники авіатехніки.

За результатами проміжного й залікового тестування випускники курсів отримують сертифікати.

Навчання базується на стандартах сучасного інжинірингу та забезпечує учасникам проекту помітну перевагу в конкуренції на ринку праці у сфері інтелектуальних послуг.

Місце проведення

Спільний навчальний центр КПІ ім. Ігоря Сікорського та Прогрестех-Україна, Київ.

Циклічність, терміни, формат

Набір на курси здійснюється двічі на рік, навесні й восени. Заявки приймаються, відповідно, у березні й вересні. Приблизно за місяць розпочинаються заняття. Вони проводяться 4 рази на тиждень у вечірній час (від 16:00) протягом 2 годин.

Загальна тривалість навчання становить 2 місяці. Навчальний процес закінчується заліковим (фінальним) тестуванням слухачів.

Викладачі курсів

Заняття проводять провідні інженери й корпоративні тренери компанії Прогрестех-Україна та сертифіковані викладачі технічних вишів.

Для вступу необхідно:

  • подати заявку (в період набору для участі в програмі нижче на цій сторінці активується відповідна кнопка);
  • пройти вступне тестування з основ механіки твердого тіла, технології машинобудування, інженерної графіки та англійської мови.


Контактна інформація

  • e-mail: center.mmi@kpi.ua (Спільний навчальний центр),
  • тел.: (044) 594 56 61 (Прогрестех-Україна).

Приймаємо заявки: 8-26.09.2021 р.