Курси “Основи конструювання авіаційної техніки”, КПІ, Київ

Профіль, зміст, мета

Київські курси “Основи конструювання авіатехніки” – спільна з КПІ імені Ігоря Сікорського програма дуального навчання. Призначена для студентів старших курсів (з дипломом бакалавра) та випускників технічних ВНЗ України.

Навчання – безоплатне.

Навчальна програма ознайомлює слухачів із конструкцією літака, основами аеродинаміки та методами оцінки міцності елементів авіаційних конструкцій. Слухачі також отримують практичні навички використання програмного продукту нового покоління CATIA V6 – комплексної системи автоматизованого проектування та інженерного аналізу, яку застосовують провідні виробники авіатехніки.

За результатами проміжного й залікового тестування випускники курсів отримують сертифікати.

Навчання базується на стандартах сучасного інжинірингу та забезпечує учасникам проекту помітну перевагу в конкуренції на ринку праці у сфері інтелектуальних послуг.

Місце проведення

Спільний навчально-науковий центр КПІ імені Ігоря Сікорського та Прогрестех-Україна, Київ.

Циклічність, терміни, формат

Курси проводяться двічі на рік, навесні та восени. Прийом заявок починається, відповідно, у березні та вересні, через місяць розпочинаються заняття. Вони проводяться тричі на тиждень, починаються о 16:00/17:00 і тривають 2 години.

Загальна тривалість навчання становить 3 місяці – 2 цикли у 1,5 місяця кожен. Навчальний процес закінчується заліковим (фінальним) тестуванням слухачів.

Викладачі курсів

Заняття проводять провідні інженери й корпоративні тренери компанії Прогрестех-Україна та сертифіковані викладачі технічних вишів.

Для вступу необхідно:

  • подати заявку (в разі актуального набору для участі в програмі нижче на сторінці буде активовано відповідну кнопку);
  • пройти вступне тестування з основ механіки твердого тіла, креслення та англійської мови.


Контактна інформація

e-mail: center.mmi@kpi.ua (Спільний навчально-науковий центр),
тел. (044) 594 56 61 (Прогрестех-Україна).

Приймаємо заявки: 11.02-03.03.2019