Програма цільової підготовки магістрів ХАІ, Харків

Профіль, зміст, мета

Програма призначена для студентів магістратури Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського ХАІ й передбачає цільову підготовку фахівців авіабудівних спеціалізацій для вступу на інженерну посаду в компанію Прогрестех-Україна.

Навчання (контрактна форма) для учасників програми – безоплатне.

Підготовка дає можливість студентам ХАІ, які мають ступінь бакалавра, поглибити знання з проектування цивільних літаків, включно із застосуванням структурного аналізу, методик проектування, конструювання та параметричного моделювання. Навчальна програма також передбачає вивчення і практичне використання низки програмних комплексів, у тому числі системи автоматизованого проектування CATIA та системи скінченно-елементного аналізу Patran/Nastran.

На етапах переддипломної практики й дипломного проектування можливе дострокове зарахування учасників програми на інженерні позиції в Прогрестех-Україна, за умови успішного проходження ними проміжного тестування та співбесіди в компанії.

Місце проведення

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського Харківський авіаційний інститут, Харків.

Циклічність, терміни, формат

Набір у програму здійснюється щорічно.

Заняття починаються приблизно через 2 місяці після формування групи.

Загальна тривалість базової навчальної програми становить 540 годин – 3 модулі у 4 місяці кожен. Час навчання слухача може коливатися від 1 до 3 модулів, залежно від терміну навчання, що залишився до отримання учасником програми диплома ХАІ.

Аудиторні заняття проводяться двічі на тиждень з 15:30 до 19:00.

Викладачі програми

Викладачі Харківського авіаційного інституту.

Для вступу необхідно:

  • заповнити реєстраційну форму та подати заявку (в разі актуального набору для участі в програмі нижче на сторінці буде активовано відповідну кнопку);
  • пройти вступне тестування з основ механіки твердого тіла та англійської мови.


Контактна інформація

e-mail: ukr@progresstech.aero, тел. (044) 594 56 61 (Прогрестех-Україна);
тел. (057) 788 41 03 (ХАІ, Кафедра проектування літаків і вертольотів).