МИ, КОМАНДА ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА

Наші ключові якості: збалансованість, комплементарність, зростання і розвиток

Структура персоналу компанії за віковими категоріями

понад 45 років
до 25 років
25 - 45 років

Сумарний час тривалих закордонних відряджень інженерів на об'єкти замовників

Протяжність усіх маршрутів автомобільного розвезення інженерів після вечірньої зміни

Наш загальний командний пробіг за маршрутом щорічної акції всеукраїнський велодень

Місячний об'єм бутильованої води для офісів компанії

Хто ми

Ми – інженери і менеджери із сучасними знаннями, які опанували міжнародні стандарти проектування й інноваційні технології, що застосовують лідери авіабудування.

У 2014-2017 р.р. персонал Прогрестех-Україна кількісно зріс майже втричі. Нам не завадили ні жорстка глобальна конкуренція, ні гостра регіональна економічна криза. Наше зростання було відповіддю на підвищений попит на послуги компанії.

А тепер уявіть собі завдання, що постало перед нами – компанія мусила не лише потроїти штат у стислий термін, а й підготувати нових працівників до роботи у високопрофесійних інтернаціональних командах, залучити до реалізації надскладних  інженерних проектів.

Як нам це вдалося?

Все просто…

Ми забезпечили нашим працівникам:

Чого ми досягли?

Ми отримали можливість гнучко конфігурувати інженерні команди, миттєво формувати проектні групи під абсолютно нові завдання будь-якої складності та спрямування.

Та головне – ми створили консолідований колектив, мотивований і націлений на результат, здатний швидко і продуктивно реагувати на виклики.

 

Отже, знайомтеся з нашою КОМАНДОЮ!

Погортайте фото-слайдери на цій сторінці. Ви побачите внутрішньо вільних, самодостатніх людей, впевнених у собі та своїх партнерах.

Представлені фото зроблено в різний час і в різних локаціях. Їх об’єднує настрій, відкритість наших колег, щирість їхніх емоцій.

КОМАНДА, ЯКА ВДИХНУЛА В ЛІНІЮ ЖИТТЯ