Набір Осінь-2023 на курси "Основи конструювання авіатехніки"

Розпочинається 18-й набір слухачів на вечірні курси підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки" на базі Центру дуальної освіти Прогрестех-Україна і КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Термін реєстрації учасників збігає 1 жовтня 2023 року.

Навчання є БЕЗОПЛАТНИМ.

До участі запрошуємо студентів останнього курсу бакалаврату, студентів магістратури й усіх зацікавлених випускників технічних закладів вищої освіти. Навчальна група формуватиметься на конкурсних засадах за результатами тестування претендентів.

Програмою курсів передбачено ознайомлення слухачів із конструкцією повітряного судна, основами аеродинаміки, бортовими системами, технологіями літакобудування, а також вивчення сучасних програмних продуктів для тривимірного моделювання (CAD) й аналізу конструкцій. Програму студіювання складено відповідно до стандартів сучасного інжинірингу. Це надає випускникам курсів помітну перевагу в конкуренції на ринку праці у сфері інтелектуальних послуг.

Загалом навчальний процес побудовано на LMS-платформі, що забезпечує ефективне управління дистанційною підготовкою слухачів.

Щоб доєднатися до навчальної групи, необхідно:

● не пізніше 1.10.2023 р. подати заявку на участь у програмі на сторінці корпоративного сайту Прогрестех-Україна "Курси Основи конструювання авіаційної техніки, КПІ, Київ";
● 3.10.2023 р. пройти тестування з основ механіки, матеріалознавства, технології машинобудування, інженерної графіки й англійської мови.

Заняття розпочнуться 9 жовтня цього року. Вони відбуватимуться в дистанційному режимі після 16:00 чотири/п’ять разів на тиждень і триватимуть 2 місяці.

Випускникам курсів, які успішно завершать навчання, буде запропоновано пройти співбесіду на вакантну інженерну посаду в Прогрестех-Україна.

І трохи статистики з історії курсів – від запуску проєкту у вересні 2014 року й дотепер.

Упродовж попередніх 17-ти наборів/випусків курсів "Основи конструювання авіаційної техніки":

● було зареєстровано більш як 1200 претендентів;
до навчальної групи за весь період зараховано 417 слухачів;
сертифікати одержали 287 випускників;
із них 214 – працевлаштувалися в Прогрестех-Україна.