Програма інженерного розвитку для всіх регіонів України

Профіль, зміст, мета

Програму інженерного розвитку "Проєктування й аналіз елементів авіаційних конструкцій" спрямовано на підготовку слухачів до працевлаштування в провідних конструкторських центрах авіаіндустрії та інших високотехнологічних галузей промисловості.

Нагоду опанувати засади авіаційної інженерії мають студенти й випускники технічних і природничих спеціальностей будь-якого з університетів і коледжів України. Також будемо раді претендентам із досвідом інженерної роботи поза аерокосмічною галуззю.

Конкурсний добір слухачів здійснюється за підсумками комплексного вступного тестування із фізики, математики й технічної механіки.

Навчальною програмою передбачено вивчення, зокрема, основ 3D моделювання, теоретичної механіки, матеріалознавства, механіки матеріалів і будівельної механіки. Усі дисципліни викладаються практично з нуля. Це дає змогу взяти участь у нашому освітньому проєкті навіть тим, хто раніше не студіював перелічені навчальні предмети.

Програму сфокусовано на розв'язанні практичних завдань зі створення реальних деталей і вузлів літака. Теорію слухачі вивчають здебільшого самостійно за заздалегідь розробленими методичними матеріалами, котрі роз’яснюються й регулярно обговорюються на семінарських заняттях.

Для оцінки результатів інженерної підготовки випускники проходять підсумкову співбесіду. Кожен із них, хто підтвердив відповідність своїх знань і навичок вимогам до претендентів на інженерні посади, дістає запрошення на роботу в Прогрестех-Україна.

Навчання є безоплатним для слухачів, які демонструють високий рівень знань на проміжних тестуваннях, а також для всіх, хто за результатами підсумкової співбесіди долучився до інженерної команди Прогрестех-Україна.

Формат, локації

Підготовка авіаційних інженерів здійснюється переважно дистанційно і є доступною слухачам у всіх регіонах країни. Її можуть доповнити класичні інженерні курси в режимі аудиторних офлайн-занять на базі Харківського і Дніпровського навчальних центрів Прогрестех-Україна. Формат освітнього процесу – або суто дистанційний, або змішаний – щороку переглядається. Вибір залежить від поточної епідемічної ситуації та введених у Харкові і Дніпрі карантинних обмежень.

Відповідно до обраного формату інженерної підготовки, взаємодія слухачів і викладачів відбувається в онлайн- або офлайн-режимі, включно із семінарськими заняттями, вступним і проміжним тестуванням тощо.

Харківський навчальний центр компанії розташовано за адресою: м. Харків, вул. Тобольска, 42, 5-й поверх, офіс 512.

Дніпровський навчальний центр Прогрестех-Україна на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова шукайте за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26.

Циклічність, строки

Набір слухачів здійснюється щороку.

Навчання стартує в жовтні після формування груп (дистанційної/очної підготовки) і триває 8 місяців. Загалом програма складається із 4-х навчальних модулів.

Групові заняття тривалістю 3-4 години, як дистанційні, так і аудиторні, провадяться в будні у вечірній час та у вихідні дні.

Викладачі програми

Групові й індивідуальні заняття та консультації ведуть фахові інженери й викладачі вишів. Для опанування теорії слухачі також послуговуються упорядкованим Прогрестех-Україна цифровим архівом відеолекцій за участю профільних фахівців провідних підприємств аерокосмічної та суміжних галузей промисловості, знаних бізнес-тренерів і авторитетних викладачів.

Контактна інформація

Telegram: +(380 50) 323-2264 (Олексій Третьяков), +(380 95) 497-6038 (Юлія Белікова).