Інвестиції в майбутнє

Дуальна освіта

Наші програми дуального навчання створено в партнерстві з провідними технічними університетами України з метою посилення практичного складника інженерної освіти.

Частина проектів, що передбачають практичну підготовку в конструкторських центрах компанії, тісно інтегровані в навчальні програми ЗВО.

Крім того, студенти і випускники вищих навчальних закладів можуть отримати додаткові інженерні знання й навички поза університетським освітнім процесом, ставши слухачами дистанційних навчальних програм компанії або традиційних офлайн інженерних курсів у Києві, Харкові та Дніпрі.

Практика підтверджує: випускники наших програм дуального навчання отримують значну конкурентну перевагу як на ринку праці загалом, так і серед претендентів на інженерні посади в Прогрестех-Україна.

Докладніше...

Підтримка студентської творчості

Компанія прагне допомогти студентам вийти за межі теоретичних знань, підручників і лекцій, стати безпосередніми учасниками розробки і втілення проектів.

Саме такі можливості дають майбутнім інженерам підтримувані компанією гуртки технічної творчості – власноруч розрахувати і спроектувати оптимальну конструкцію із застосуванням CAD/CAE системи, дібрати правильні матеріали, випробувати та модернізувати модель.

Учасник гуртка отримує рідкісний для майбутнього офісного інженера шанс – доторкнутися до реальних результатів своїх розрахунків і моделювання. І не має значення – втілені вони в металі, у пластику чи дерев’яному каркасі, обтягнутому тканиною. Головне, що це – плід власної інженерної думки.

Тож, якщо Ви молоді, енергійні й Вас така можливість надихнула, тисніть на кнопку “Докладніше”.

Докладніше...