Підтримка студентської творчості

Компанія підтримує студентські проекти, що формують у молодих людей здатність втілювати ідеї в реальні ефективні продукти, вчать працювати в команді й вирішувати проблеми, з якими вони неодмінно стикнуться в своїй інженерній кар’єрі.

Втім, для Київської політехніки студентські гуртки – це не лише частина університетської культури, а історична традиція. На початку минулого століття в КПІ виникла мережа науково-технічних гуртків, включаючи повітроплавний. Гурток і створене на його базі Київське товариство повітроплавання стали регіональним центром активності ентузіастів-авіаторів, головним майданчиком для досліджень, конструювання та запуску перших у Східній Європі літальних апаратів.

Авіаційний гурток KPI Aircraft
Авіаційний гурток KPI Aircraft

2016 року Прогрестех-Україна ініціювала відтворення легендарного авіаційного гуртка, що діяв століття тому на базі КПІ. Для запуску проекту компанія залучила працівників із багаторічним досвідом авіамоделювання, допомогла придбати компоненти, матеріали й устаткування для виготовлення моделей.

Сьогодні в команді KPI Aircraft – два десятки студентів, які освоїли методики розрахунку конструкцій на міцність, 3-вимірне моделювання, секрети виробництва і навички управління моделлю. Вже готові й пройшли випробування радіокеровані моделі, в т. ч. “летюче крило”. У процесі виробництва – біплан, безпілотники для аерофотозйомки, конвертоплан і модель з інноваційним аеродинамічним BWB компонуванням (гібридне крило-фюзеляж).

Формула студент КПІ
Формула студент КПІ

Проект Формула студент КПІ (ФС КПІ) націлений на участь у найбільшому міжнародному змаганні університетських інженерних автомобільних проектів Formula SAE (Formula Student). Згідно з умовами змагання, студентська команда повинна самостійно спроектувати, виготовити, випробувати і представити болід у заїздах та презентаціях.

Прогрестех-Україна приєдналася до підтримки проекту – забезпечила його засобами транспортування боліда для виступів у континентальних змаганнях. 2015 року команда ФС КПІ зі своїм першим гоночним автомобілем взяла участь у чеському етапі Formula SAE. Другий болід було представлено 2016 року в Угорщині (Formula Student East), третій – у 2017 р. в Нідерландах (Formula Student Netherlands).