Партнери i замовники

Компанія Boeing
Компанія Boeing

За підсумками 2013 року компанія Boeing уперше оцінила професіоналізм наших інженерів, як складової частини міжнародної консолідованої команди Групи Прогрестех (теперішня назва – Progresstechgroup). Тоді Прогрестех увійшла до числа 16 учасників глобальної мережі постачальників і партнерів Boeing, відзначених найпрестижнішою корпоративною нагородою "Постачальник року".

Визнаючи високу кваліфікацію українських інженерів, компанія Boeing 2014 року розпочала пряму кооперацію з київським підрозділом Групи Прогрестех. Відтоді наша інженерна команда бере участь у реалізації всіх програм Boeing Commercial Airplanes, включно з виведенням на ринок новітніх серій літаків.

За результатами 4-го року співпраці Boeing вшанував Прогрестех-Україна почесною нагородою за виняткову ефективність і високу якість робіт – Performance Excellence Award 2017.

Компанія Boeing також долучилася до підтримки спільних навчальних програм Прогрестех-Україна і КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед таких проєктів – діяльність Спільного навчально-наукового центру на базі КПІ, запуск дуальної форми підготовки магістрів, створення в університеті нових сучасних авіаційних спеціалізацій, лекції та майстер-класи для студентів, перепідготовка й сертифікація педагогічного персоналу, організація стажування викладачів КПІ на заводах Boeing в Рентоні та Еверетті.

КПІ імені Ігоря Сікорського
КПІ імені Ігоря Сікорського

Базовим партнером Прогрестех-Україна в реалізації освітніх і навчальних програм став Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" – один із найбільших навчальних центрів Європи.

Свій стартовий і наймасштабніший партнерський проєкт, Спільний навчальний центр на базі КПІ, ми запустили влітку 2014 року. Центр було оснащено сучасною комп'ютерною технікою з доступом до новітньої системи автоматизованого проєктування. Згодом він набув статусу універсального майданчика для втілення багатьох спільних програм Прогрестех-Україна й Київської політехніки.

Серед них:

  • перепідготовка й сертифікація викладачів технічних університетів,
  • циклічні курси з підготовки до професійної інженерної роботи для студентів і випускників технічних вишів,
  • навчання студентів нових магістерських спеціалізацій, створених за сприяння Прогрестех-Україна й адаптованих до вимог сучасного ринку інженерних послуг,
  • спільна програма дуальної підготовки магістрів:
    • дає студентам нагоду поєднати навчання в КПІ з набуттям реального досвіду роботи в інженерних проєктах Прогресстех-Україна;
    • є однією з перших в Україні магістерських програм, що має сертифікат європейської акредитації інженерної освіти.

Американська торговельна палата в Україні
Американська торговельна палата в Україні

2021 року  Прогрестех-Україна доєдналася до Американської торговельної палати в Україні.

Цю неурядову неприбуткову організацію створено 1992 року. Тоді вона була першим в Україні авторитетним міжнародним бізнес-співтовариством.

На сьогодні Палата є одним із найбільших і найефективніших об’єднань підприємств, що працюють в Україні. Вона репрезентує інтереси більш як 600 компаній-членів, чиї інвестиції в Україну сумарно перевищують 50 млрд доларів.

Американська торговельна палата в Україні є частиною глобальної мережі торговельних палат США та її найбільшим представництвом у Європі. Вона тісно співпрацює з органами державної влади в інтересах забезпечення прозорих, справедливих і стабільних правил ведення бізнесу, розвитку, модернізації й підвищення конкурентоздатності української економіки.

Американська торговельна палата має потужну B2G (Business to Government) платформу для просування пріоритетних питань порядку денного бізнес-спільноти. В її складі – профільні комітети, робочі групи, клуби і хаби. Тим часом, створена Палатою платформа B2B (Business to Business) дає змогу компаніям-членам розширити мережі ділових комунікацій, створити й посилити горизонтальні бізнес-зв’язки.

Європейська Бізнес Асоціація
Європейська Бізнес Асоціація

Навесні 2019 року Прогрестех-Україна приєдналася до Європейської Бізнес Асоціації (European Business Association, EBA), заснованої 1999 року за підтримки Європейської Комісії в Україні. Сьогодні EBA є найбільш впливовим і найчисельнішим об’єднанням підприємств, що працюють в Україні. Асоціація нараховує більш як 1000 членів, включно з усіма українськими представництвами провідних міжнародних компаній.

Європейська Бізнес Асоціація фокусує свою активність на розв’язанні передусім таких завдань, як гармонізація українського законодавства з нормами ЄС, оптимізація інвестиційного клімату в Україні й поліпшення умов ведення бізнесу, підтримка взаємодії та розвитку компаній-членів.

Вступ до EBA відкрив для Прогрестех-Україна доступ до низки дієвих інструментів, створених Асоціацією, зокрема:

  • комітетів EBA – платформ для командної праці на захист інтересів інвесторів, поліпшення ділового середовища та подолання перешкод у веденні бізнесу;
  • регулярних зустрічей із представниками уряду – ефективної форми діалогу та співпраці між бізнесом і владою;
  • тренінгів, лекцій, семінарів, бізнес-ігор та інших програм професійного розвитку персоналу підприємств – учасників Асоціації.

Американсько-Українська Ділова Рада
Американсько-Українська Ділова Рада

Американсько-Українську Ділову Раду (U.S.-Ukraine Business Council, USUBC) засновано 1995 року як недержавну неприбуткову бізнес-асоціацію. USUBC має штаб-квартиру у м. Вашингтоні, Округ Колумбія, США. Організація діє в інтересах американських підприємств, що працюють в Україні, та українських компаній, котрі мають ділові стосунки з бізнесом США.

На сьогодні USUBC має більш як 200 членів, серед яких є всесвітньо відомі транснаціональні корпорації, а також провідні американські й українські підприємства, що репрезентують усі сектори ділової двосторонньої співпраці. Прогрестех-Україна є членом Американсько-Української Ділової Ради з 2019 року. Компанія, зокрема, представлена в керівному органі – Раді Директорів USUBC, що визначає політику організації.

Серед основних напрямів діяльності USUBC – сприяння розвиткові двосторонніх торгівельно-економічних зв'язків через регулярну взаємодію між бізнес-лідерами та політичними елітами США й України.

USUBC підтримує заходи з поліпшення інвестиційного клімату в Україні, утвердження верховенства права, посилення конкуренції та підвищення транспарентності бізнес-процедур.

Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова

Національний центр аерокосмічної освіти молоді (НЦАОМ) створено 1996 року в Дніпропетровську (із травня 2016 – Дніпро) з ініціативи Національного космічного агентства України. Центр носить ім’я Олександра Макарова, одного з організаторів космічного виробництва в Україні.

Серед завдань НЦАОМ – популяризація авіації та космонавтики серед молоді, створення системи підготовки кваліфікованих фахівців для аерокосмічної галузі. У приміщенні Центру обладнано Аерокосмічний музей.

У листопаді 2019 року Прогрестех-Україна і НЦАОМ започаткували спільну програму дуальної підготовки інженерів "Основи конструювання авіатехніки" для студентів і випускників університетів і коледжів. Навчання триває до 9 місяців. Заняття проводяться на базі НЦАОМ у вихідні дні й увечері в будні.

Слухачі отримують базову підготовку з низки дисциплін, зокрема, з інженерної графіки, матеріалознавства, основ технології літакобудування, механіки матеріалів і конструкцій, будівельної механіки. Неодмінним складником навчального процесу є виконання практичних інженерних завдань за кожним із напрямів підготовки. За результатами тестування випускники програми можуть отримати пропозицію з працевлаштування на інженерну посаду в Прогрестех-Україна.

Спілка українських підприємців
Спілка українських підприємців

Спілку українських підприємців (СУП) створено 2016 року для формування сприятливого ділового середовища та захисту інтересів бізнесу в Україні.

СУП вважається першим об’єднанням українських підприємців, цілковито вільним від політичного впливу та незалежним від галузевих і регіональних інтересів. За перші 4-х роки від часу заснування до Спілки долучилися більш як 850 компаній з усіх регіонів країни.

СУП обстоює свободу підприємництва й верховенство права, рівні та прозорі умови ведення бізнесу, закликає уряд до більш активного стимулювання внутрішніх інвестицій в економіку України. За екстрених ситуацій Спілка надає оперативну юридичну допомогу компаніям-членам, котрі зазнали протиправного втручання в діяльність. А розв’язанням системних проблем, що стримують розвиток бізнесу, опікуються профільні комітети СУПу.

Прогрестех-Україна вступила до Спілки навесні 2018 року, а в грудні – здобула перемогу в номінації "Відкриття року" премії СУП-2018. Серед результатів роботи компанії, що вивели її в лідери номінації, експерти Спілки виокремили зростання експорту високотехнологічних сервісів, створення більш як 100 інтелектуальних робочих місць та запуск спільних із вишами програм дуальної підготовки інженерів.