Студентам і випускникам

Кого ми шукаємо

Беручи на роботу випускників вишів, ми безумовно звертаємо увагу на старанних і виконавчих кандидатів.

Але найбільше в Прогрестех-Україна цінують вміння інженерів творчо мислити і приймати нестандартні рішення.

Тож ми насамперед шукаємо креативних, наполегливих, цікавих молодих людей з багатою уявою, яку Альберт Ейнштейн цінував більше, ніж знання, та вважав правдивою ознакою високого інтелекту.

Що ми пропонуємо

Приєднатися до інженерної команди Прогрестех-Україна можуть випускники будь-яких технічних спеціальностей, а також студенти останніх курсів навчання.

При цьому профіль вишу для нас – вторинний. Пріоритетними є знання випускником основних дисциплін інженерії, його вміння працювати в системах автоматизованого проектування.

Також важливим є високий рівень володіння англійською мовою, адже вона необхідна нашим інженерам для ефективної участі в міжнародних проектах.

Звісно, все це – на додаток до багатої уяви претендента, яку ми разом з Альбертом Ейнштейном вважаємо головним інструментом сучасного інженера. Ви згідні smile?

вишів підготували для нас кваліфікованих інженерів
студентів 2019 року випуску обрали кар’єру в Прогрестех-Україна
випускників наших навчальних програм стали інженерами компанії

Прогрестех-Україна спільно з низкою технічних університетів пропонує студентам старших курсів і випускникам ВНЗ пройти додаткову підготовку. Навчання в межах наших академічних програм суттєво підвищить шанси слухачів на працевлаштування в провідних підприємствах сегменту високоінтелектуальних послуг. А після зарахування в штат – допоможе максимально швидко інтегруватися в сучасну інженерію.

Отже, ми поглибимо Ваші знання й покажемо, як застосувати все те, чого Вас навчили у виші. За Вами – вибір програми. Долучайтеся!

Курси “Основи конструювання авіаційної техніки”, КПІ, Київ

Вечірні курси на базі Центру дуальної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського і Прогрестех-Україна (раніше - Спільний навчальний центр КПІ та Прогрестех-Україна) готують слухачів до роботи у провідних інженерних центрах високотехнологічних галузей промисловості. Діють із 2014 року. Проводяться циклічно двічі на рік. Набір до навчальної групи здійснюється на конкурсних засадах щороку навесні й восени.

Слухачами можуть стати студенти магістратури або старших курсів бакалаврату та випускники будь-якого технічного вишу України. Навчальна програма “Основи конструювання авіаційної техніки” формується і постійно оновлюється з урахуванням реальних вимог глобального ринку інтелектуальних послуг.

Докладніше...

Програма інженерного розвитку для всіх регіонів України

Програму інженерного розвитку "Проєктування й аналіз елементів авіаційних конструкцій" започатковано 2020 року. Вона, як і більшість навчальних проєктів Прогрестех-Україна, призначена для підготовки студентів і випускників технічних вишів до фахової інженерної роботи. Утім, програма має низку відмінностей.

Насамперед, інженерна підготовка стала доступною слухачам зі всіх регіонів країни. По-друге, нагоду навчатися тепер мають претенденти, які раніше, обираючи ЗВО, ще не мріяли про створення літаків і космічних апаратів. У своєму виші вони не вивчали низку важливих профільних дисциплін, які наразі зможуть опанувати на наших заняттях. Навчання також буде корисним молодим людям із досвідом інженерної роботи поза аерокосмічною галуззю.

Докладніше...

Магістратура на основі дуального навчання, КПІ, Київ

2017 року ми запустили флагманську програму дуальної освіти – цільову підготовку магістрів для Прогрестех-Україна спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Для зарахування необхідно мати дипломом бакалавра будь-якого технічного університету, успішно пройти кваліфікаційний відбір на інженерну посаду в Прогрестех-Україна і скласти вступні іспити до Київської політехніки.

Учасники програми одночасно здобувають освіту в одному з найкращих технічних вишів України та отримують усі переваги роботи інженером у компанії Прогрестех-Україна.

Докладніше...

Практика для студентів технічних вишів, Київ

Виконуючи угоди про співпрацю з вишами-партнерами, Прогрестех-Україна бере на практику студентів денної форми навчання освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра і магістра.

Практиканти набувають навичок використання CAD/CAE систем, вивчають основи конструювання й проектування, беруть участь у реалізації навчальних проектів компанії.

Тривалість і програма практики регламентуються навчальним процесом вишу. Перелік актуальних спеціальностей і процедура запису на проходження практики доступні на сторінці програми.

Докладніше...