Курси “Основи конструювання авіаційної техніки”, КПІ, Київ

Профіль, зміст, мета

Київські курси "Основи конструювання авіатехніки" — спільна програма дуального навчання Прогрестех-Україна і КПІ ім. Ігоря Сікорського. Курси призначено для підготовки до інженерної роботи студентів магістратури і старших курсів бакалаврату, а також випускників технічних ЗВО України.

Навчальна програма ознайомлює слухачів із конструкцією літака (включно з елементами конструкції планера, бортовими системами та інтер’єром салону), з об'ємно-просторовим компонуванням елементів електросистеми, основами аеродинаміки та технологією виробництва авіатехніки. Слухачі також отримують практичні навички використання програмного продукту нового покоління CATIA V6 — комплексної системи автоматизованого проектування та інженерного аналізу, яку застосовують провідні виробники авіатехніки.

Навчання є безоплатним.

За результатами проміжного й залікового тестування випускники курсів отримують сертифікати.

Викладання базується на стандартах сучасного інжинірингу та забезпечує учасникам проекту помітну перевагу в конкуренції на ринку праці у сфері інтелектуальних послуг.

Навчально-методична база

Центр дуальної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського і Прогрестех-Україна (раніше - Спільний навчальний центр КПІ та Прогрестех-Україна), Київ.

Циклічність, терміни, формат

Набір на курси здійснюється двічі на рік, навесні й восени. Заявки приймаються, відповідно, у березні й вересні. Приблизно за місяць розпочинаються заняття. Вони проводяться 4 рази на тиждень у вечірній час (від 16:00) протягом 2 годин.

Загальна тривалість навчання становить 2 місяці.

Студіювання здійснюється з використанням системи управління дистанційною підготовкою LMS (Learning Management System). Навчальний процес закінчується заліковим (фінальним) тестуванням слухачів.

Викладачі курсів

Заняття проводять провідні інженери й корпоративні тренери компанії Прогрестех-Україна та сертифіковані викладачі технічних вишів.

Для вступу необхідно:

  • подати заявку на участь у програмі (нижче на цій сторінці під час набору активується відповідна кнопка);
  • пройти вступне тестування з основ механіки твердого тіла, технології машинобудування, інженерної графіки й англійської мови.


Контактна інформація

  • e-mail: center.mmi@kpi.ua (Спільний навчальний центр),
  • тел.: (044) 594 56 61 (Прогрестех-Україна).

Приймаємо заявки: 13 – 27 березня 2024 р.