Кар'єра

студентів пройшли у 2019 р. виробничу практику в Прогрестех-Україна

вишів підготували фахівців для нашої інженерної команди

років становить загальний попередній інженерний досвід працівників

інтернів стали випускниками навчальних програм компанії

Інвестиції в майбутнє

Прогрестех-Україна вже сьогодні активно інвестує в свою майбутню команду – у професіоналів, які мають сучасні інженерні знання і здатні застосовувати їх на практиці.

Наші завдання: популяризація інженерних професій, підтримка талановитої молоді, розвиток інженерної освіти в Україні та посилення її практичної складової.

Наші інструменти:
• комплекс соціально-освітніх проектів і навчальних програм, започаткованих у співпраці з найбільшими технічними ВНЗ України,
• доступ до найкращих світових практик застосування сучасних технічних знань в інженерній роботі,
• залучення лідерів світової авіаіндустрії до підтримки освітніх проектів компанії.

Професіоналам

Участь у проектах флагманів світового авіабудування неможлива без висококваліфікованого інженерного та адміністративного персоналу. Тому в Прогрестех-Україна діє система тренінгів і програм професійного розвитку працівників.

Ми також радо приймемо в компанію вже сформованих, досвідчених інженерів і менеджерів, які виявили бажання приєднатися до нашої команди.

Наші HR-фахівці допоможуть новому працівникові комфортно пройти адаптаційний період і стати повноцінним членом команди, знайти нішу для застосування попереднього досвіду, опанувати нові методи роботи та інтегруватися у високотехнологічні інжинірингові проекти Прогрестех-Україна.

Студентам і випускникам

Прогрестех-Україна пропонує низку програм, що допоможуть студентам і випускникам ВНЗ підготуватися до працевлаштування у провідних інженерних центрах країни.

Це добра можливість для інженерів-початківців не тільки підвищити рівень базових знань, а й отримати навички їх застосування в практичному інжинірингу.

Сподіваємося, багатьом із Вас наші програми допоможуть відкрити двері в компанію Прогрестех-Україна, зробити в ній успішну кар’єру та переконатися на власному досвіді: працюючи в Україні, можна брати участь у найкращих міжнародних проектах зі створення висококонкурентних інноваційних продуктів.

Вакансії

Прогрестех-Україна надає великий спектр інженерних послуг. Це розширює вибір для фахівців інженерних професій, які вирішили розпочати або продовжити кар’єру в компанії.

У цьому розділі наведено відкриті вакантні місця в Прогрестех-Україна. Ми також радимо кандидатам подавати резюме на тимчасово неактивні вакансії, поповнюючи базу нашого кадрового резерву.

HR-менеджери компанії ретельно оцінять професійні якості, попередній досвід кандидата та навички роботи в сучасних CAD/CAM/CAE системах. Для участі в проектах іноземних замовників важлива й така компетенція здобувача, як володіння англійською мовою.

Анонси

ДОЛУЧАЙТЕСЬ
Київ Участь у заходах Ярмарку вакансій "beAhead. Осінь 2020" на базі КПІ

Прогрестех-Україна в листопаді цього року візьме участь у заходах зі сприяння працевлаштуванню молоді. Ярмарок вакансій "beAhead. Осінь 2020" (16-20 листопада) і Круглий стіл "Працевлаштування молодих спеціалістів: виклики сучасності" (25 листопада) буде проведено на базі Київської політехніки в онлайн-форматі. Учасники beAhead матимуть нагоду пройти тестове інтерв’ю на вакантну інженерну посаду в Прогрестех-Україна та взяти участь у вікторині на авіаційну тематику.