РОБОЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ І ПРЕФЕРЕНЦІЇ

Престижна робота за міжнародними стандартами

Престижна робота за міжнародними стандартами

Кар’єра в Прогрестех-Україна – це унікальна можливість брати участь у престижних літакобудівних програмах. Усі наші інженери здобувають міжнародну категорію. Вони працюють у безпосередньому контакті з проектним менеджментом замовників та опановують новітні технології лідерів авіаіндустрії. Досвід, отриманий у конструкторських центрах Прогрестех-Україна, наші інженери мають змогу мультиплікувати під час тривалих відряджень на об’єкти виробників авіатехніки в США і країнах Євросоюзу.

Кар’єра у великій компанії

Кар’єра у великій компанії

Робота у великій динамічній компанії Прогрестех-Україна формує у працівників упевненість і захищеність. Її належність до Міжнародної групи компаній Прогрестех забезпечує нашим інженерам додаткові можливості кар’єрного зростання. У складі групи – високотехнологічні багатопрофільні компанії 9-ти країн Європи та Північної Америки. І всі вони працюють за єдиними інженерними стандартами та беруть участь у найбільших міжнародних авіабудівних програмах.

Оптимальні умови праці

Оптимальні умови праці

Інженери компанії працюють у центрі Києва в одному з найтехнологічніших офісів України. Ергономіка робочого місця і планування офісного простору забезпечують ефективну індивідуальну й командну роботу та її раціональне поєднання із відпочинком. Зручний робочий графік дає працівникам можливість гнучко планувати час, присвячений сім’ї та друзям. А для інженерів, які працюють у вечірню зміну, організовано мережу безкоштовних автобусних маршрутів розвезення містом.

Конкурентна зарплата і бонуси

Конкурентна зарплата і бонуси

На додаток до конкурентної заробітної плати, працівникам Прогрестех-Україна також доступні різні види матеріального заохочення. В компанії, зокрема, застосовується система нарахування бонусів, діють багаторівневі програми преміювання й номінування найкращих фахівців. Додатковий дохід інженера формується відповідно до персональних результатів його роботи за певний період (місяць, квартал, рік) з урахуванням цільових показників компанії.

Безперервний професійний розвиток

Безперервний професійний розвиток

Кожен працівник має можливість постійно підвищувати свій професійний рівень протягом усієї трудової кар’єри в компанії. Програми передпроектного навчання і подальшого підвищення кваліфікації інженерів поліпшують їхні професійні якості, дають додаткові навички з використання сучасних систем автоматизованого проектування, підвищують рівень володіння іноземними мовами. Закріпити нові знання на практиці колегам допомагають професійні ментори і досвідчені інженери компанії.

Соціальна захищеність

Соціальна захищеність

Крім соціальних гарантій, передбачених законодавством, у компанії діє комплекс додаткових програм соціальної підтримки співробітників. Серед них – медичне страхування з покриттям витрат на лікарські препарати, спортивна програма, пакет матеріальної підтримки працівників з інших міст, цільова фінансова допомога, наприклад, у разі народження дитини або весілля. Коштом компанії також проводяться традиційні корпоративні заходи, тренінги та конкурси.