Партнери i замовники

Компанія Boeing
Компанія Boeing

За підсумками 2013 року компанія Boeing уперше оцінила професіоналізм наших інженерів, як складової частини міжнародної консолідованої команди Групи Прогрестех (теперішня назва – Progresstechgroup). Тоді Прогрестех увійшла до числа 16 учасників глобальної мережі постачальників і партнерів Boeing, відзначених найпрестижнішою корпоративною нагородою "Постачальник року".

Визнаючи високу кваліфікацію українських інженерів, компанія Boeing 2014 року розпочала пряму кооперацію з київським підрозділом Групи Прогрестех. Відтоді наша інженерна команда бере участь у реалізації всіх програм Boeing Commercial Airplanes, включно з виведенням на ринок новітніх серій літаків.

За результатами 4-го року співпраці Boeing вшанував Прогрестех-Україна почесною нагородою за виняткову ефективність і високу якість робіт – Performance Excellence Award 2017.

Компанія Boeing також долучилася до підтримки спільних навчальних програм Прогрестех-Україна і КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед таких проєктів – діяльність Спільного навчально-наукового центру на базі КПІ, запуск дуальної форми підготовки магістрів, створення в університеті нових сучасних авіаційних спеціалізацій, лекції та майстер-класи для студентів, перепідготовка й сертифікація педагогічного персоналу, організація стажування викладачів КПІ на заводах Boeing в Рентоні та Еверетті.

КПІ імені Ігоря Сікорського
КПІ імені Ігоря Сікорського

Базовим партнером Прогрестех-Україна в реалізації освітніх і навчальних програм став Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" – один із найбільших навчальних центрів Європи.

Свій стартовий і наймасштабніший партнерський проєкт, Спільний навчальний центр на базі КПІ, ми запустили влітку 2014 року. Центр було оснащено сучасною комп'ютерною технікою з доступом до новітньої системи автоматизованого проєктування. Згодом він набув статусу універсального майданчика для втілення багатьох спільних програм Прогрестех-Україна й Київської політехніки.

Серед них:

 • перепідготовка й сертифікація викладачів технічних університетів,
 • циклічні курси з підготовки до професійної інженерної роботи для студентів і випускників технічних вишів,
 • навчання студентів нових магістерських спеціалізацій, створених за сприяння Прогрестех-Україна й адаптованих до вимог сучасного ринку інженерних послуг,
 • спільна програма дуальної підготовки магістрів:
  • дає студентам нагоду поєднати навчання в КПІ з набуттям реального досвіду роботи в інженерних проєктах Прогресстех-Україна;
  • є однією з перших в Україні магістерських програм, що має сертифікат європейської акредитації інженерної освіти.

Європейська Бізнес Асоціація
Європейська Бізнес Асоціація

Навесні 2019 року Прогрестех-Україна приєдналася до Європейської Бізнес Асоціації (European Business Association, EBA), заснованої 1999 року за підтримки Європейської Комісії в Україні. Сьогодні EBA є найбільш впливовим і найчисельнішим об’єднанням підприємств, що працюють в Україні. Асоціація нараховує більш як 1000 членів, включно з усіма українськими представництвами провідних міжнародних компаній.

Європейська Бізнес Асоціація фокусує свою активність на розв’язанні передусім таких завдань, як гармонізація українського законодавства з нормами ЄС, оптимізація інвестиційного клімату в Україні й поліпшення умов ведення бізнесу, підтримка взаємодії та розвитку компаній-членів.

Вступ до EBA відкрив для Прогрестех-Україна доступ до низки дієвих інструментів, створених Асоціацією, зокрема:

 • комітетів EBA – платформ для командної праці на захист інтересів інвесторів, поліпшення ділового середовища та подолання перешкод у веденні бізнесу;
 • регулярних зустрічей із представниками уряду – ефективної форми діалогу та співпраці між бізнесом і владою;
 • тренінгів, лекцій, семінарів, бізнес-ігор та інших програм професійного розвитку персоналу підприємств – учасників Асоціації.

Американсько-Українська Ділова Рада
Американсько-Українська Ділова Рада

Американсько-Українську Ділову Раду (U.S.-Ukraine Business Council, USUBC) засновано 1995 року як недержавну неприбуткову бізнес-асоціацію. USUBC має штаб-квартиру у м. Вашингтоні, Округ Колумбія, США. Організація діє в інтересах американських підприємств, що працюють в Україні, та українських компаній, котрі мають ділові стосунки з бізнесом США.

На сьогодні USUBC має більш як 200 членів, серед яких є всесвітньо відомі транснаціональні корпорації, а також провідні американські й українські підприємства, що репрезентують усі сектори ділової двосторонньої співпраці. Прогрестех-Україна є членом Американсько-Української Ділової Ради з 2019 року. Компанія, зокрема, представлена в керівному органі – Раді Директорів USUBC, що визначає політику організації.

Серед основних напрямів діяльності USUBC – сприяння розвиткові двосторонніх торгівельно-економічних зв'язків через регулярну взаємодію між бізнес-лідерами та політичними елітами США й України.

USUBC підтримує заходи з поліпшення інвестиційного клімату в Україні, утвердження верховенства права, посилення конкуренції та підвищення транспарентності бізнес-процедур.

Спілка українських підприємців
Спілка українських підприємців

Спілку українських підприємців (СУП) створено 2016 року для формування сприятливого ділового середовища та захисту інтересів бізнесу в Україні.

СУП вважається першим об’єднанням українських підприємців, цілковито вільним від політичного впливу та незалежним від галузевих і регіональних інтересів. За перші 4-х роки від часу заснування до Спілки долучилися більш як 850 компаній з усіх регіонів країни.

СУП обстоює свободу підприємництва й верховенство права, рівні та прозорі умови ведення бізнесу, закликає уряд до більш активного стимулювання внутрішніх інвестицій в економіку України. За екстрених ситуацій Спілка надає оперативну юридичну допомогу компаніям-членам, котрі зазнали протиправного втручання в діяльність. А розв’язанням системних проблем, що стримують розвиток бізнесу, опікуються профільні комітети СУПу.

Прогрестех-Україна вступила до Спілки навесні 2018 року, а в грудні – здобула перемогу в номінації "Відкриття року" премії СУП-2018. Серед тогорічних результатів роботи компанії, що вивели її в лідери номінації, експерти Спілки виокремили зростання експорту високотехнологічних сервісів, створення більш як 100 інтелектуальних робочих місць та запуск спільних із вишами програм дуальної підготовки інженерів.

 

Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова

Національний центр аерокосмічної освіти молоді (НЦАОМ) створено 1996 року в Дніпропетровську (із травня 2016 – Дніпро) з ініціативи Національного космічного агентства України. Центр носить ім’я Олександра Макарова, одного з організаторів космічного виробництва в Україні.

Серед завдань НЦАОМ – популяризація авіації та космонавтики серед молоді, створення системи підготовки кваліфікованих фахівців для аерокосмічної галузі. У приміщенні Центру обладнано Аерокосмічний музей.

У листопаді 2019 року Прогрестех-Україна і НЦАОМ започаткували спільну програму дуальної підготовки інженерів "Основи конструювання авіатехніки" для студентів і випускників університетів і коледжів. Навчання триває до 9 місяців. Заняття проводяться на базі НЦАОМ у вихідні дні й увечері в будні.

Слухачі отримують базову підготовку з низки дисциплін, зокрема, з інженерної графіки, матеріалознавства, основ технології літакобудування, механіки матеріалів і конструкцій, будівельної механіки. Неодмінним складником навчального процесу є виконання практичних інженерних завдань за кожним із напрямів підготовки. За результатами тестування випускники програми можуть отримати пропозицію з працевлаштування на інженерну посаду в Прогрестех-Україна.