Партнери i замовники

Компанія Boeing
Компанія Boeing

За підсумками 2013 року компанія Boeing уперше високо оцінила роботу наших інженерів, як складової частини консолідованої команди Групи компаній Прогрестех. Тоді Прогрестех увійшла до числа 16 учасників глобальної світової мережі постачальників і партнерів Boeing, відзначених найпрестижнішою корпоративною нагородою "Постачальник року".

Визнаючи високий професіоналізм української інженерної команди, компанія Boeing у листопаді 2013 р. розпочала пряму кооперацію із Прогрестех-Україна. Уже до початку 2014 року ми створили в Києві окремий інженерний підрозділ для виконання замовлень лідера аерокосмічної галузі.

Сьогодні інженери Прогрестех-Україна беруть участь у програмах Boeing за всіма сучасними сімействами цивільних повітряних суден, включно з новими літаками, що виводяться на авіаринок. За результатами 4-го року співпраці Boeing вшанував Прогрестех-Україна почесною нагородою за виняткову ефективність і високу якість робіт – Performance Excellence Award 2017.

Компанія Boeing також долучилася до підтримки спільних навчальних програм Прогрестех-Україна і КПІ імені Ігоря Сікорського. Серед таких проектів – діяльність Спільного навчально-наукового центру на базі КПІ, запуск дуальної форми підготовки магістрів, створення в університеті нових сучасних авіаційних спеціалізацій, лекції та майстер-класи для студентів, перепідготовка й сертифікація педагогічного персоналу, організація стажування викладачів КПІ на заводах Boeing в Рентоні та Еверетті.

КПІ імені Ігоря Сікорського
КПІ імені Ігоря Сікорського

Базовим партнером Прогрестех-Україна в реалізації освітніх і навчальних програм став Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" імені Ігоря Сікорського – один із найбільших навчальних центрів Європи.

Свій стартовий і наймасштабніший партнерський проект, Спільний навчально-науковий центр на базі КПІ, ми запустили влітку 2014 року.

Центр було оснащено сучасною комп'ютерною технікою з доступом до новітньої системи автоматизованого проектування. Згодом він набув статусу універсального майданчика для втілення багатьох спільних програм Прогрестех-Україна й Київської політехніки.

Серед них:

  • перепідготовка й сертифікація викладачів технічних університетів,
  • циклічні (двічі на рік) тримісячні курси підготовки до професійної інженерної роботи для студентів і випускників українських технічних вишів,
  • навчання студентів на нових магістерських спеціалізаціях, створених у КПІ за участю Прогрестех-Україна й максимально адаптованих до вимог сучасного ринку інженерних послуг,
  • підготовка магістрів на засадах дуальної освіти, що поєднує навчання в КПІ з набуттям студентами реального досвіду роботи в інженерних проектах Прогрестех-Україна.

Spirit AeroSystems, Inc.
Spirit AeroSystems, Inc.

У період із 2009 до 2013 року Прогрестех-Україна виконувала замовлення Spirit AeroSystems, найбільшого у світі прямого постачальника агрегатів і компонентів для комерційних літаків.

Маючи довгострокові контракти з провідними виробниками авіатехніки, Spirit AeroSystems поетапно залучала Прогрестех-Україна до участі у великих, престижних літакобудівних програмах – Airbus 350 XWB (900/1000), Bombardier C-Series (CS100, CS300) і Learjet 85, Mitsubishi Regional Jet (MRJ), Gulfstream G650 і G250/280, Cessna Citation Columbus (Cessna 850).

Spirit спеціалізується на розробці, виробництві й постачанні великих авіаційних конструкцій, зокрема, секцій фюзеляжу, пілонів, гондол двигуна й компонентів крила.

Потенціал компанії ґрунтується на 90-річному досвіді застосування аерокосмічних технологій. У 2006-2010 р.р. Spirit додатково придбала авіабудівні потужності в Європі, Азії та США, значно розширивши свої інженерні та виробничі операції.

На сьогодні власні конструкторські центри та заводи Spirit AeroSystems розташовано в штатах Канзас, Оклахома й Північна Кароліна (США), у Південно-Східній Азії, у Великобританії і Франції (Spirit Europe).