Дуальна освітня програма підготовки магістрів для Прогрестех-Україна, 2024

ПРИЙМАЄМО ЗАЯВКИ

Прогрестех-Україна відкрила реєстрацію для участі в спільній із КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній програмі з дуальної підготовки магістрів для нашої компанії. Приймаємо заявки на дуальне навчання за двома освітньо-професійними програмами на вибір: "Динаміка й міцність машин" або "Технології машинобудування".

Кінцевий термін подання заявки буде оголошено пізніше.

За умовами участі в дуальній освітній програмі, майбутні магістри матимуть змогу поєднати навчання в КПІ з роботою в Прогрестех-Україна на посаді інженера з міцності або інженера-технолога.

Претендувати на здобуття ступеня магістра зможе випускник будь-якого технічного вишу України, який уже має або матиме дипломом бакалавра до кінця липня поточного року.

Як доєднатися до програми дуальної підготовки магістрів і почати роботу в компанії

●  подати заявку на участь у програмі на корпоративному сайті Прогрестех-Україна, для чого – перейти на сторінку "Магістратура на основі дуального навчання, КПІ, Київ" нашого вебсайту, переглянути додаткову інформацію, натиснути відповідну кнопку, заповнити реєстраційну форму й підтвердити заявку;
●  успішно пройти тестування й співбесіду в Прогрестех-Україна для зарахування на посаду інженера з міцності або інженера-технолога та дістати рекомендацію компанії для участі в магістерській програмі; *
●  виконати вимоги для зарахування до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського на навчання за освітньо-професійними програмами "Динаміка й міцність машин" або "Технології машинобудування"; **
●  стати до роботи на посаді інженера Прогрестех-Україна.

Навчання в університеті у поєднанні з інженерною роботою в Прогрестех-Україна дає майбутнім магістрам нагоду

●  розпочати кар'єру у провідному конструкторському центрі України й здобути міжнародну інженерну категорію;
●  набути професійного досвіду, працюючи в проєктах компанії Boeing;
●  одночасно мати як стипендію (у разі її призначення), так і заробітну плату інженера Прогрестех-Україна;
●  отримувати повну компенсацію оплати за проживання в гуртожитку КПІ або часткову компенсацію в разі оренди іншого житла, а також дістати інші преференції, доступні інженерам компанії.

Нагадаємо, що цьогорічний набір до магістратури дуальної форми навчання стане восьмим від старту нашого проєкту 2017 року. Спільна з КПІ магістерська програма "Динаміка й міцність машин" має європейський сертифікат акредитації інженерної освіти. Тож кваліфікація її випускників визнається в усіх країнах ЄС і за межами Євросоюзу.

* Ми додатково поінформуємо зареєстрованих претендентів про графік проведення тестування й співбесід у компанії Прогрестех-Україна.

** У період дії в Україні воєнного стану цілком імовірні зміни в організації вступної кампанії. Тому радимо Вам РЕГУЛЯРНО (!!) відстежувати оновлення інформації про порядок вступу до магістратури на вебсайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Майте також на увазі: цього року термін реєстрації на складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ), що є необхідним для вступу до магістратури на всі спеціальності, збігає вже 29 травня.