Курси Основи конструювання авіатехніки. Набір Весна-2024

ПРИЙМАЄМО ЗАЯВКИ

Розпочинається черговий набір слухачів на вечірні курси підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки" на базі Центру дуальної освіти Прогрестех-Україна і КПІ ім. Ігоря Сікорського. Останній день подання заявки – 27 березня 2024 року.

Навчання є БЕЗОПЛАТНИМ.

До участі запрошуємо студентів останнього курсу бакалаврату, студентів магістратури та всіх зацікавлених випускників технічних закладів вищої освіти.

Програмою курсів передбачено ознайомлення із конструкцією повітряного судна, основами аеродинаміки й бортовими системами літака, а також вивчення сучасних програмних продуктів для тривимірного моделювання (CAD).

Навчальну програму розроблено спільно викладачами провідних технічних університетів і досвідченими інженерами Прогрестех-Україна. Вона ґрунтується на стандартах сучасного інжинірингу й забезпечує випускникам курсів помітну перевагу в конкуренції на ринку праці у сфері інтелектуальних послуг.

Процеси студіювання реалізовано на платформі LMS (системи управління дистанційною підготовкою), що забезпечує ефективну організацію занять, регулярну комунікацію слухачів із викладачами та постійний доступ до матеріалів курсу.

Щоб доєднатися до групи слухачів, необхідно:

● до 27.03.2024 р. подати заявку на участь у програмі на сторінці корпоративного сайту Прогрестех-Україна "Курси Основи конструювання авіаційної техніки, КПІ, Київ".
● 28.03.2024 р. пройти конкурсний добір (тестування*).

Заняття розпочнуться 8 квітня цього року. Вони відбуватимуться в дистанційному режимі по 4-й годині дня чотири/п’ять разів на тиждень і триватимуть 2 місяці.

Випускникам, які успішно завершать навчання, буде запропоновано пройти співбесіду на вакантні інженерні посади в Прогрестех-Україна.

* Тест містить запитання з основ механіки, матеріалознавства, інженерної графіки й англійської мови.