МИ, КОМАНДА ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА

Наші ключові якості: збалансованість, комплементарність, зростання і розвиток

Хто ми

Ми – інженери і менеджери із сучасними знаннями, які опанували міжнародні стандарти проектування й інноваційні технології, що застосовують лідери авіабудування.

У 2014-2017 р.р. персонал Прогрестех-Україна кількісно зріс майже втричі. Нам не завадили ні жорстка глобальна конкуренція, ні гостра регіональна економічна криза. Наше зростання було відповіддю на підвищений попит на послуги компанії.

А тепер уявіть собі завдання, що постало перед нами – компанія мусила не лише потроїти штат у стислий термін, а й підготувати нових працівників до роботи у високопрофесійних інтернаціональних командах, залучити до реалізації надскладних  інженерних проектів.

Як нам це вдалося?

Все просто…

Ми забезпечили нашим працівникам:

Чого ми досягли?

Ми отримали можливість гнучко конфігурувати інженерні команди, миттєво формувати проектні групи під абсолютно нові завдання будь-якої складності та спрямування.

Та головне – ми створили консолідований колектив, мотивований і націлений на результат, здатний швидко і продуктивно реагувати на виклики.

 

Отже, знайомтеся з нашою КОМАНДОЮ!

Погортайте фото-слайдери на цій сторінці. Ви побачите внутрішньо вільних, самодостатніх людей, впевнених у собі та своїх партнерах.

Представлені фото зроблено в різний час і в різних локаціях. Їх об’єднує настрій, відкритість наших колег, щирість їхніх емоцій.

КОМАНДА, ЯКА ВДИХНУЛА В ЛІНІЮ ЖИТТЯ